Kategórie
Tieňová vláda

Študenti stále čakajú na rekonštrukcie internátov

Najnovšia informácia, že ministerstvo školstva zatiaľ nebolo úspešné, aby si vyboxovalo sľúbených 20 miliónov na rekonštrukciu vysokoškolských internátov potvrdilo starý dobrý fakt. Táto vláda má chronický problém s pamäťou, čo sa prejavuje najmä v tom, ako rýchlo dokáže zabudnúť to, čo sľúbila. Stačí, že žiadatelia oprávnených požiadaviek, v tomto prípade žiť v civilizovanejších podmienkach, na chvíľu poľavia v naliehavosti na kompetenciu výkonnej moci.
Sľuby sa skrátka ľahko sľubujú, ale študenti spolu s rektormi vysokých škôl budú musieť spoločne vytvoriť mimoriadne silný tlak, aby sa tento problémom vyriešil. Nie len čiastočne, odsúvaním termínov realizácie, ale raz a definitívne. Najlepším liekom na zábudlivosť staronovej vlády, po ktorej zatiaľ nevidíme žiadne výsledky, je iba silný hlas verejnosti z ulíc. Pretože len ten si nedovolia ignorovať.
Reakcia na https://www.aktuality.sk/clanok/579953/smer-slubuje-dalsi-socialny-balicek-no-nesplnil-este-ani-ten-z-roku-2015/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.