Sledujte ma aj
Facebook Twitter Linkedin Instagram YouTube

Ak ma tam chcete, budete ma tam mať

Za tento krok budem kritizovaný, možno aj odsúdzovaný, zosmiešňovaný, ale už som sa rozhodol.

Mám rád výzvy. A aj keď mi mnohí hovoria, že voliči musia vidieť moju tvár na bilbordoch, ja som sa rozhodol inak. Nepočúvol som rady, že bez týchto veľkoplošných reklamných tabulí nemám najmenšiu šancu byť v parlamente. Lebo ja slovo nemožné nemám vo svojom slovníku. Slovensko je vraj bilbordová krajina, ak chcete zvýšiť svoju poznateľnosť, tak údajne musíte vystaviť svoju tvár v nadľudskom rozmere, na ktorej sa po určitom čase vyšantí počasie. Ale podľa mňa sa to dá aj iným spôsobom.

Chcem byť čo najviac s vami v uliciach i na diskusiách, tak ako som to robil doteraz, kde budem nielen počúvať, ale aj predstavovať moje riešenia najmä pre oblasť vzdelávania. Zároveň je to aj z moje strany prejav podpory petície v Michalovciach za obmedzenie vizuálneho smogu.

Ale, aby sme si dobre rozumeli. Plne rešpektujem právo ostatných kandidátov na takýto spôsob prezentácie. Ja to ale chcem robiť inak. Preto aj kandidujem zozadu kandidátky, ale nie preto, že ma tam Matovič odložil. Idem do toho s tým, aby som získal veľmi silný mandát pre uskutočnenie dôležitých zmien v  školstve, ktoré sa musia urobiť čím skôr. Nebudem poslušný stranícky nominant, ktorý bude skákať ako iní budú pískať. Lebo budem vašim hlasom a vám sa aj budem zodpovedať.

NA BILBORDOCH MA NEUVIDÍTE

Mám rád výzvy. A aj keď mi mnohí hovoria, že voliči musia vidieť moju tvár na bilbordoch, ja som sa rozhodol inak. Nepočúvol som rady, že bez týchto veľkoplošných reklamných tabulí nemám najmenšiu šancu byť v parlamente, lebo ja slovo nemožné nemám vo svojom slovníkuChcem byť čo najviac s vami v uliciach i na diskusiách, kde budem nielen počúvať, ale aj predstavovať moje riešenia najmä pre oblasť vzdelávania. Zároveň je to aj prejav podpory petícií v Michalovciach za obmedzenie vizuálneho smogu. Plne rešpektujem právo ostatných kandidátov na takýto spôsob prezentácie. Ja to ale chcem robiť inak. Preto kandidujem zozadu kandidátky, aby som získal veľmi silný mandát pre uskutočnenie dôležitých zmien. Uchádzam sa o vašu dôveru a ak ma tam chcete mať, tak to dokážeme.__________________Objednávateľ: OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, Kresťanská únia (KÚ), ZMENA ZDOLA, Zámocká 14, Bratislava IČO: 42287511Dodávateľ: Facebook Ireland Limited, 4 Grand Canal Square, Írsko, IČO: 462932

Uverejnil používateľ Miroslav Sopko – OĽANO Nedeľa 9. februára 2020

Úprimne sa uchádzam o vašu dôveru a ak ma tam chcete mať, tak to dokážeme. Moje číslo je 144 a som na kandidačnej listine č. 11 hnutia OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) – NOVA – Kresťanská únia (KÚ) – ZMENA ZDOLA.

Vlož komentár

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.