Kategórie
Rôzne

Ak ma tam chcete, budete ma tam mať

Za tento krok budem kritizovaný, možno aj odsúdzovaný, zosmiešňovaný, ale už som sa rozhodol.

Mám rád výzvy. A aj keď mi mnohí hovoria, že voliči musia vidieť moju tvár na bilbordoch, ja som sa rozhodol inak. Nepočúvol som rady, že bez týchto veľkoplošných reklamných tabulí nemám najmenšiu šancu byť v parlamente. Lebo ja slovo nemožné nemám vo svojom slovníku. Slovensko je vraj bilbordová krajina, ak chcete zvýšiť svoju poznateľnosť, tak údajne musíte vystaviť svoju tvár v nadľudskom rozmere, na ktorej sa po určitom čase vyšantí počasie. Ale podľa mňa sa to dá aj iným spôsobom.

Chcem byť čo najviac s vami v uliciach i na diskusiách, tak ako som to robil doteraz, kde budem nielen počúvať, ale aj predstavovať moje riešenia najmä pre oblasť vzdelávania. Zároveň je to aj z moje strany prejav podpory petície v Michalovciach za obmedzenie vizuálneho smogu.

Ale, aby sme si dobre rozumeli. Plne rešpektujem právo ostatných kandidátov na takýto spôsob prezentácie. Ja to ale chcem robiť inak. Preto aj kandidujem zozadu kandidátky, ale nie preto, že ma tam Matovič odložil. Idem do toho s tým, aby som získal veľmi silný mandát pre uskutočnenie dôležitých zmien v  školstve, ktoré sa musia urobiť čím skôr. Nebudem poslušný stranícky nominant, ktorý bude skákať ako iní budú pískať. Lebo budem vašim hlasom a vám sa aj budem zodpovedať.

https://www.facebook.com/sopko.miro/videos/2540036352902378/

Úprimne sa uchádzam o vašu dôveru a ak ma tam chcete mať, tak to dokážeme. Moje číslo je 144 a som na kandidačnej listine č. 11 hnutia OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) – NOVA – Kresťanská únia (KÚ) – ZMENA ZDOLA.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.