Kategórie
Rôzne

Poďme do Matoviča

„Všetci, vrátane Sulíka aj Kollára, vedia, že s Matovičom sa nebude dať vládnuť. Pretože to, čo stvára posledné mesiace, robí celých desať rokov.“

Prečítate si čosi, čo ste už videli v mnohých iných komentároch a skúša to váš prah citlivosti princípom obohranej platne. A vy nie a nie pochopiť, ako môžete stáť za tým Ficovym polobláznom, ktorému sa vyhrážali a zaťahovali do toho aj jeho rodinu. Píšu vám, aby ste odišli, no vy máte ten nemoderný zvyk, že ak si oblečiete určitý kabát, tak neprezliekate. Darmo by ste im vysvetľovali, že nálepku Matovič máte pevne nalepenú na čele.

Lebo ste mali možnosť ho spoznať osobne, poznáte jeho motívy a len s úžasom sledujete, ako sa z neho vytvára verejný nepriateľ číslo jedna. Je to strata súdnosti, či prejav frustrácie, že plán utopiť OĽANO nevyšiel?

Nie, ťažko pochopia tí, ktorí produkujú stratégie, analýzy, že to nie je o jednom človeku. Že sa napĺňa Igorov sen o masovom hnutí oklamaných a ponižovaných, ktorí zažili na vlastnej koži stranícke zápasy, ktoré zomieľali charakter a krivili chrbticu. Už teraz sa infiltrujú „naši-vaši“ ľudia do ďalších štruktúr v snahe zachrániť nimi budované siete moci v rôznych kútov Slovenska. Majú oprávnenú hrôzu z nástupu OĽANO, lebo u nás sa na stranícky kabát pozerať nebude a ak zlyháš, tak ideš z hrušky dole. Nebudú žiadne hrubé čiary, nech sa neutešujú, že sa na nich zabudne, lebo pred trestno-právnou zodpovednosťou sa neskryjú. Nebudú žiadne dohody, ak si sa namočil do činov, ktoré pošpinili demokratický charakter republiky.

Netvrdím, že všetky útoky proti nám, sú práve s týchto nízkych pohnútok. Snažím sa pochopiť našich kritikov, lebo ja osobne kritku považujem za dôležitú spätnú väzbu, ktorá nám umožňuje rásť. Mnohí len nemajú dostatok informácii a myslia si, že na to nemáme. Chcem ich upokojiť, že si veľmi dobre uvedomujeme dôležitosť 29. februára a sme pripravení podľa výsledku rozhodnutia voličov prevziať zodpovednosť. Dokážeme to, Erika a Jofo sú príkladom ako to vieme a budeme robiť. Vždy pre ľudí, vždy úprimne a s odvahou, ktorou Igor a my ostatní ideme do toho. Nesmieme zlyhať a veľmi dobre to vieme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.